FORGOT YOUR DETAILS?

Kdo jsme a co děláme

BronVit není jen zápis v obchodním rejstříku. Je to filozofie a směr kterým žijeme, a který přenášíme do našich produktů a služeb.

Lezeme, skáčeme, zkoušíme nové věci, padáme i zakopáváme, ale také lenošíme u televize a odpočíváme. Stejně jako vy.
Naším symbolem je kůň, bělouš, který vznikl spojením prvků „bron“ (archaicky bílý kůň) a „vitalis“ (plný života).
Kůň jako zvíře, které znamená individualitu, osobnost a pohyb. Zvíře, které nás provází od pradávna. Kůň přispěl k vývoji lidstva ať už jako bojovník ve válkách, tak pomocník v míru. Za každé situace dříč a tahoun, který je zároveň oddaný přítel.

Proč si vybrat zrovna tejpy BronVit?

Česká značka

Přivádíme na trh první českou značku tejpů. Naši značku a samotné tejpy jsme vyvinuli podle nejnovějších poznatků a potřeb profesionálních sportovců, fyzioterapeutů, ale také podle vás, našich zákazníků. Přesvědčte se spolu s námi, ze BronVit tejp se směle vyrovná zavedeným světovým značkám a v lecčem je ještě překonává. Zkuste sami na sobě, že tejp není jen „placebo“ nebo „nějaká barevná páska“, ale naopak účinný zdravotní prostředek, jak ulevit vašim svalům, zrychlit jejich regeneraci a tím zabránit zbytečným zraněním.

Návody zdarma

V každém balení našich tejpů najdete přiložený návod, jak správně tejpovat. Tento návod jsme pro vás připravili tak, aby byl co nejvíce názorný a zároveň praktický. Pro více informací si můžete na našem webu stáhnout podrobný e-book s návodem na tejpování jednotlivých partií. Objevte s námi svět tejpů a tejpování a zkuste si sami na sobě, že tejpování není vždy jen o návštěvě fyzioterapeuta. S naším návodem zjistíte, ze většinu svalových partií zvládnete zatejpovat sami nebo se svým parťákem. Tejp se tak pro vás stane běžnou součástí vaší domácí lekárničky.

Vysoká kvalita

Od počátku všeho byla pro nás základem kvalita. Naše tejpy splňují všechny předepsané normy CE a ISO. Svým poměrem elasticity, přilnavosti a prodyšnosti, spolu s voděodolností patří k současné špičce na trhu. To vše zároveň při zachování hypoalergenního složeni a dobou použitelnosti více než 7 dní. Kvalitu a funkčnost jsme odzkoušeli v desítkách testů na souši, ve vodě, v tropech, ale i mrazech. Můžeme tak s čistým svědomím prohlásit, že přinášíme to nejlepší ze světa tejpování. „Ověřeno a testováno na lidech“

Vždy něco navíc

BronVit tejpy vám vedle samotných tejpů přináší vždy něco navíc. Kromě návodu a e-booku pro vás připravujeme řadu soutěží a výzev, které budeme v průběhu roku postupně vyhlašovat na všech dostupných sociálních sítích. Zároveň jsme pro vás připravili zajímavý bonusový program. Zaregistrujte se, sbírejte body a vyberte si k vašemu nákupu něco z naší bonusové nabídky, kterou neustále rozšiřujeme. Máte případně tip, nápad, co byste v bonusovém programu rádi našli? Dejte nám vědět, jsme tu pro vás.

Naše vize

Neběžíme sprint, ale maraton. Upřednostňujeme kvalitu nad všudepřítomnou kvantitou. Děláme vše pro to, aby s naší značkou byla spojována vedle kvality a originality, hlavně spokojenost, a stali jsme se tak nenápadným, ale funkčním společníkem vašeho života v jakékoliv podobě. Budeme rádi za vaše doporučení, postřehy, názory, pochvalu, ale i kritiku. To vše nás společně s vámi může posunout vždy ještě o kousek dál.

Naše mise

Nejvyšší prioritou našeho rozvoje je mít spokojené zákazníky. Prostřednictvím našich služeb a produktů chceme přinášet lidem do života kvalitu a jedinečnost řešení. Za dobu naší krátké historie jsme vytvořili řadu vlastních výrobků a přišli s desítkami originálních nápadů. Naším posláním je být originální, nezávislí a dávat vám to nejlepší, protože váš úspěch znamená naši spokojenost a další vývoj, jak být ještě lepší.

Pracujte s námi

Podívejte se koho právě hledáme

TOP