FORGOT YOUR DETAILS?

Jako jediní nabízíme

12 ZÁKLADNÍCH BAREV
+ 3 MASKÁČOVÉ VZORY

BronVit SPORT Kinesiology tape

NENECHTE SI UJÍT NOVINKU NA ČESKÉM TRHU

BronVit Tape

Kvalitní bavlna

Vlákna 100% bavlny obsahující elastický polymer, který zajišťuje elasticitu až 160%. Díky tomu má podobné vlastnosti jako lidská kůže.

Ochranná fólie

Chrání samotný tejp. Je možné označovat místa střihu. Díky tomu máte záruku, že použijete vždy doslova přesně na míru ustřižený pruh tejpu.

Hypoalergenní lepidlo

Hypoalergenní akrylové lepidlo, které je aplikováno na zadní straně pásky do vln nebo dezénů. Výsledkem toho je, že tyto "hřebeny" lepidla se drží na pokožce a malé „žlaby“ mezi nimi slouží jako kanálky na odvod vlhkosti.

Kvalitní tejpovací pásky BronVit

Tejpy BronVit se vyznačují vysokou kvalitou, kterou jsme si osobně pohlídali u samotného výrobce. Před uvedením na trh jsme tejpy důkladně vyzkoušeli a nechali zhodnotit i zkušenými fyzioterapeuty, můžeme tak zaručit jejich účinnost.

Naše tejpy BronVit mají vysokou pružnost, dokonale přilnou k vaší pokožce díky speciálním elastickým vláknům, po nalepení se tak cítíte pohodlně a o tejpu skoro nevíte. Tejpy jsou vyrobeny z kvalitní bavlny, která umožňuje prodyšnost a dobré schnoucí vlastnosti. Zároveň jsou voděodolné a nemusíte se proto bát se s nimi koupat či si jít zaplavat.

Jako jediní nabízíme 12 základních barev a také 3 maskáčové vzory

BronVit Sport kinesiology tape – classic

Tejpy BronVit se vyznačují vysokou kvalitou a pružností, dokonale přilnou k vaší pokožce díky speciálním elastickým vláknům. Jsou vyrobeny z pružné bavlněné látky z vysoce hodnotných vláken. Lepící vrstva je bez alergenů, neobsahuje ani latex. Velkou předností/výhodou tejpů BronVit je jejich všestranné využití. Zatejpovat lze opravdu kohokoliv, od aktivních jedinců, přes seniory trpících různými svalovými bolestmi až po miminka, nejčastěji při bolestech bříška. Dokonce i tejpování zvířat je v dnešní době čím dál častější.

BronVit Sport kinesiology tape – with holes

Otvory v tejpu vám umožní ještě větší svobodu a podporu v pohybu, navíc budete vnímat příjemné větrání kůže a méně tahu oproti standardním kinesiologickým tejpům. Pomocí otvorů v tejpu bude vaše kůže lépe dýchat a méně se potit, a to vše při zachování všech učinných vlastnostní tejpů. Díky menšímu obsahu lepící hmoty je děrovaný tejp zároveň vhodný pro ženy s citlivou pokožkou nebo pro jedince, kteří trpí na zarudnutí kůže po odstranění klasického tejpu. Ideální je také pro jemnou dětskou pokožku. V neposlední řadě doporučujeme mužům se silnějším ochlupením.

 

BronVit Sport Kinesio tape set

Tento cenově výhodný set obsahuje dvě tejpovací pásky s délkou 6 metrů. Celkem v balíčku získáte 12 metrů tejpovací pásky v různých kombinacích. V balíčku tak dostanete 2m navíc oproti klasickým tejpům.

Využití od profesionálního sportu až do běžného každodenního života

Velkou výhodou tejpů Bronvit je jejich všestranné využití. Nejsou určeny pouze pro sportovce, ačkoli právě pro ně byly původně vyvinuty. Zatejpovat lze opravdu kohokoliv, od aktivních jedinců, přes seniory trpících různými svalovými bolestmi až po miminka.

SPORT

TURISTIKA

TĚHOTENSTVÍ

RATOLESTI

ZAMĚSTNÁNÍ

SENIOŘI

Vlastnosti a pozitivní účinky tejpu BronVit

Vlastnosti

 • Vysoká elasticita až 160%
 • Voděodolnost
 • Dokonalá přilnavost
 • Prodyšnost
 • Neobsahuje latex
 • Je hypoalergenní

Pozitivní účinky

 • Tlumí bolesti
 • Posiluje svaly a šlachy
 • Stabilizuje klouby a zároveň podporuje pohyblivost
 • Zvyšuje pružnost kůže a vyhlazuje jizvy
 • Aktivuje krevní oběh
 • Podporuje optimální zapojení svalstva
 • Pomáhá znovu uvést do rovnováhy vnitřní systém

Nakupujte přímo
u výrobce

Nejširší nabídka tejpovacích pásek

TOP